Dnia 2010-06-23 o godz. 12:18 ~wig napisał(a):
> Ruszamy. Zaraz kolejne widły.
Jesteśmy w ostrym trendzie
> wzrostowym, wskaźniki MACD RSI dopiero się rozgrzewają,
> wykres szaleje od sygnałów kupna, zwłaszcza swiecowy!
================================
co tzn. rozgrzewaja?:)