No ciekawe jak to rozegrają :)
Już 1 600 000 a na K sporo dołożyli bo na samym 0,20 już jest 300 000 a na S lichutko
Zobaczymy czy jeszcze raz zjadą na 0,20 czy to już koniec bujania bo powiem wam, że info może być nawet dzisiaj a będzie po rejestracji akcji przez sąd co zazwyczaj jest około miesiąc po emisji a ktoś pamięta dokładnie kiedy ten gość kupił te 18 000 000 ???
Tak jak wam pisałem do końca marca to już raczej na pewno podadzą ale czy to będzie dzisiaj czy 25.03 nie wiem :) lecz dzisiejsza sesja daje do myślenia bo przez ostatnie nic się nie działo a tu nagle taki szał zakupów więc może nas mile zaskoczą po sesji a jutro otwarcie na +50% :D