Lata marazmu bo tak naprawdę spółka ostatnie 4 lata przygotowywała się na 2026 rok. Alaska teraz na promocji się dobrze sprzedaje, do końca promocji powinno być sprzedane 46-47k kopii. Przy wypuszczeniu DLC kolejna promocja. Perspektywy na ten rok są bardzo dobre. ale no dopóki spółka trochę się nie pokaże dla inwestorów to będziemy się taki kisić. Żeby więcej osób chciało kupować tu akcje potrzebny będzie bardzo dobry raport z wysokimi przychodami.