Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -59,73%

Re: 2022 rok Redanu :-)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-31 o godz. 08:48 ~optymista napisał(a):
> Ciekawe jak to się potoczy w 2022.... Omikron podobno niegroźny , nowi klienci do obsługi , wznowienie notowań TXM ...jeszcze tylko realny, stabilny zysk i spółka będzie na zupełnie nowych poziomach :-)
>
> Takie tam życzenia noworoczne dla wszystkich co mają akcje, może się spełni:-)

a może w końcu zamkną budę ????????
i wrócą na łóżka na targowiskach:):):)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN -6,79% 0,15 2022-12-02 11:38:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.