Dnia 2016-04-28 o godz. 12:21 ~luper napisał(a):
> Dnia 2016-04-28 o godz. 12:18 dzikibyk napisał(a):
> > dajmy czas na reakcję, przydałby sie raport a w nim info kiedy dywidenta.
>
> W raporcie nie bedzie żadnego infa kiedy dywidenta, czytaj do końca komunikaty.
>
> Nikt nie kupuje to może coś spadnie.
Niestety masz rację, spadamy, czar prysł, czy zatrzyma się na 15?