Adameczek, oczy mnie bolą od tego co piszesz - weź sobie chłopaku (bez urazy, serio) zamiast rzucać się między 2 spółkami, stwórz zdywersyfikowany portfel, np jak chcesz w gaming to: po 15% kapitału na: PLW, TEN, ULT, CFG, ECC = 75%, a resztę 25% na spekułę lub w tym wypadku na Twoim miejscu bym rozważył doważenie na CFG z 15% do 25% (czyli masz 85%), resztę możesz sobie wrzucić w OML - choć z tego co piszesz, i Twoich założeń - to tam moim skromnym zdaniem PLN 5 złotych za akcję zobaczysz tak jak "świnia gwiazdy..." - ale jak chcesz to ok, Twoja decyzja. Nie pchaj się tylko w Boooma (bo palą kasę szybciej niż CFG za kamizelki), F51 już odjechał po premierze (choć tam nigdy nie wiesz), inne jak chcesz, to sobie podziel pozostałe 15% na trzy spekulacyjne po 5% i idź spać spokojnie (chyba, że Ci szeroki strzeli - ale tutaj nigdy nie wiesz / wrodzone ryzyko). Żadne doradztwo, czysta opinia, bez obrazy.