wcale nie musi być ogłoszone żadne złe info, po prostu jak to na giełdzie po silnych wzrostach następują spadki, jak przebije 23 to będzie to oznaczało zmianę trendu (na spadkowy) a nie korektę w trendzie wzrostowym co kieruje kurs w kierunku co najmniej 18 pln czyli kursu przed ostatnimi dużymi wzrostami, poza tym trzeba pamiętać że ta spółka ma dopiero fajny produkt ale nie sprzedała go ani jednej sztuki więc pole do spekulacji jest bardzo duże