dlaczego wd...cze?
Patrząc na rynek, większość spółek o wiele lepiej koryguje ostatnie spadki.
Az zal nie puścić na jakiś czas tych akcji (mimo zapewne dla większości inwestorów zrealizowanej straty) i ulokowac srodki gdzie indziej. Później wrocic tu, jako w inwestycję długoterminową (bo niewątpliwie spółka ma potencjał wzrostowy).
Podziwiam optymizm ale patrząc na wykres i siłę działającego tu popytu spodziewam się raczej marazmu niż zauważalnych wzrostów w najbliższym czasie.
Odkupienie tych akcji po obecnej lub niewiele wyższej kwocie w przeciągu kilku tygodni nie powinno być problemem.