Ja głupoty? Prezes sobie drukuje po 10gr? Głupota? Kosiński wysypal w rynek swoje 7 mln akcji . Głupota? Brak jakiejkolwiek umowy czy mialy btc Włochy czy w Polsce. Głupota? Spółka już była na fixach. Głupota?to czekamy na wykaz mocnych stron spółki przedstawiony przez nieomylnego analityka termo