Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,16 zł , zmiana od tamtej pory: 7,59%

Re: 2,92 - mocne wsparcie czy straszak?

Zgłoś do moderatora
Jeśli już to pakietowo sprzedażą poza systemem inaczej nie miałoby to sensu wpompować przy takiej płynności kilka mln akcji. OFE nie sypnie, inne TFI już powoli dobierają.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENA 2,41% 3,40 2019-12-13 12:52:26
2019-11-14
Wyniki finansowe
2019-08-20
Wyniki finansowe
2019-08-07
Zmiana terminu publikacji raportu okresowego
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.