Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,80 zł , zmiana od tamtej pory: -8,76%

Re: 2,23 M zysk netto

Zgłoś do moderatora
Mają z czego wypłacić dywidendę najpóźniej za 3 tygodnie podadzą projekty uchwał na WZA
Kurs raczej nie spadnie ponieważ IIQ 2025 tez powinien być spoko a wizja przyszłej dywidendy powinna podtrzymać kurs , a jeżeli będzie szło boczniakiem czyli nici z dywidendy bo jak zwykle znajomi króliczka wszystko wiedzą wcześniej co widać po kursie przed wynikami za IQ 2025
Z analizy raportu dla mnie wynika że mogli pokazać więcej zysku , nic to pożyjemy zobaczymy na razie czekam na dywidendę jak nie dadzą to przy takich wynikach powrót na 4 dyszki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MENNICASK -1,96% 50,00 2025-09-17 13:33:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.