dokładnie ;) niektórzy potrafią czytać "między wierszami" i już skupią jakieś pakieciki, ale że ruch póki co kiepski na tym walorze, to i możliwości skupu większych pakietów niemożliwa, bo żeby np. teraz kupić akcje za 100-200k to trzeba samemu kurs wykręcić w górę i trzeba przede wszystkim zbierać z prawej, bo na sypanie nie ma co liczyć w większych ilościach :P paradoksalnie bardzo mi się ten stan rzeczy podoba... bardzo silny akcjonariat tu już siedzi i oby tak było możliwie najdłużej! ;)