Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,00 zł , zmiana od tamtej pory: -3,81%

Re: 18 marca. RAPORT ROCZNY.

Zgłoś do moderatora
Jestem bardzo ciekawe czy Netwise potwierdzi ogólny trend na rynku partenrów Microsoft
https://msdynamicsworld.com/story/microsoft-q2-2021-results-azure-cloud-revenue-outperforms

Wyniki Microsoft na koniec roku 2020 (MSFT ma przesuniety rok fiskalny) byly bardzo dobre...w szczegolnosci w Dynamics (21%) oraz Dynamics Cloud (39%), czyli zakres Netwise

Gdyby szukac na naszym poletku xplus (ten sam obszar) mial super kwartal : https://www.biznesradar.pl/raporty-finansowe-rachunek-zyskow-i-strat/XPLUS,Q

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE -2,88% 40,40 2023-03-24 13:35:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.