Skończ naganiać leszczu,a wy ludzie nie traćcie kasy,niech ten śmietnik zniknie z NC.oni już mają 3 spółki i masę słupów oraz papierowe premiery. od 2 lat przesuwane w dodatku totalnego syfu.podwyzszenie kapitału zakładowego jest co miesiąc o kilka milionów akcji... Kupiłeś,utopiłes i czas się pogodzić.sam nie jestes w dodatku 10-20% z pseudo gier idzie do tych od crofdingu, 30% bierze steam i podatki do tego... topicie kasę a te szyję z Erne już o kolejnych spółkach mysla