To są unijne inwestycje wspólne łączące kraje unii szybką koleją i tu pisiory nic do tego nie mają. Bo za kolejnej władzy innych to wszystko ruszy odrazu kasa na konto wpłynie w ciągu kilkunastu dni PiS ich nie ma już od dwóch lat i to niby wina Tuska. A może trzeba spojrzeć na takiego wieprza jakim jest Ziobro. Wystarczy już tej obłudy i chwalenia się inwestycjami które były zaczęte jeszcze za po. Autostrady VIA karpatia itp