Dnia 2018-06-04 o godz. 17:44 ~One napisał(a):
> Czy trolownia będzie miała odwagę się pokazać?
> > Zadać jakieś trudne pytania?
> > Pewnie nie, bo jak się nie ma akcji, to na walne nie wpuszczą golasów :))))
zdecydowanie nie przyjadą
gandalfy i inne nie mają na autubus aby dojechać
może jakaś zrzutka na trollownię?