Dnia 2016-08-22 o godz. 06:38 ~Fix-Fax napisał(a):
> Naganiacze i normalni, czytajcie dobrą nowinę!
> Dzisiaj piękna sesja nas czeka, kilku procentowy wzrost i może oczekiwane wyjście górą pod super wyniki.
Nie słuchajcie podszywacza. Dziś dalej obsuwa. Na poziomie 0,75 można myśleć o wejściu na spekulację