mi chodzi też o to ze co to znaczy ze pgz jest odpowiedzialne za dostarczenie amunicji? amunicja powonna być jak najszybciej i nie jest wazne czy będzie państwowa czy prywatna. mam byc zebyśmy mieli czym walczyć i nie być posyłani jak rosjanie jako mięso armatnie. którego zolnierza będzie interesowac skąd pochodzi amunicja której używa? aale rząd widocznie interesuje tylko to aby była państwowa a sami mówią ze musimy być ptrzygotowani nawet na 2027r.