Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,15 zł , zmiana od tamtej pory: -3,70%

Re: 135 Top Global Steam.

Zgłoś do moderatora
Brawo za słuchanie Obisa i jego spółki :) Ale w sumie i tak nieważne czy steam płaci czy nie płaci bo po kursie i obrotach widać że inwestorzy i tak mają to w głębokiej d... a prezes tą kasę i tak będzie wolał przeznaczyć na dofinansowanie ultimate publishing, wildland, uf games i innych podspolek niż zwiększyć dywidendę, czyli zrobi dokładnie to samo co w tym roku, więc w sumie to dosc zabawne że najwięcej cieszą się tutaj ci którzy nie dostaną z tego ani grosza :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ULTGAMES -2,83% 13,75 2026-02-06 16:25:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.