Ekipa, zamiast podawać swoje info przez pap lub espi, informuje o swoich poczynanianiach na Instagramie na kanale @Ekipainfo
Poczytajcie tam np ostatni wpis. Tyle dobrych rzeczy dzieje się w spółce aktualnie i za chwilę, a przeciętny akcjonariusz nic nie wie, zwłaszcza taki co, nie używa social mediów. Bo i skąd niby ma wiedzieć skoro nikt go nie informuje kanałami gieldowymi?