stalowy, od ostatniego ich raportu do wczoraj przemielilo sie ze 3 miliony akcji, czesc transakcji napewno oni zrobili, dzis akcji zeszlo sporo, zdecydowana ilosc papiera to ich akcje tym razem, wg mnie nie zeszli jeszcze do zera, jesli im cos zostalo to maly pikus