Nie realne.
Grubsi akcjonariusze "wymienili" swoje akcje na udziały w GNV a drobnica przeważnie wisi po 0,8, 0,9 czy wyżej.Tyle wytrzymali to wytrzymają dalej.
Sprzedaje głównie gnv (i jego słupy) ale robią to spokojnie, umiejętnie i pilnują poziomu ok 0,30.
Bez konkretnych komunikatów nie będzie większych ruchów ani w górę, ani w dół.