Kochanineki ja tu o niczym nie decyduję. Jestem tylko obserwatorem.
To że mam średnią 18+ zeta i za dużą tę pozycję w portfelu nic tu nie zmieni.
Nie wspominając już zaksięgowanych strat przez 5 lat na tym "walorze".
Subiektywnie opiniuję, że aktualny poziom dochodowości tej spółki nie zasługuje na tę wycenę i tyle.
Pakiet trzymam bo wierzę, że mimo wszystko biznes jest zdrowy i ma swoją wartość.
Ale przyjdzie nam schylić się jeszcze po akcje po 8 pln i to będzie OK.