Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,14 zł , zmiana od tamtej pory: 52,66%

Re: 1-3q EBITDA 13m PLN

Zgłoś do moderatora
Mówiłem od dawna że niedowartościowane z 2-3 razy. Tylko teraz nie dać się wyleszczyć jak nie zacznie od jutra rosnąć ostro. Tutaj jest ciężko usiedzieć ze względu na mały ruch i trzeba mieć niesamowitą cierpliwość ale to się powoli zacznie zmieniać. Spokojnie trzeba podejść do sprawy, dokupywać i trzymać kilka okresów sprawozdawczych co najmniej. Moim scenariuszem bazowym jest przejęcie i im dłużej go nie ma tym większa będzie kwota potrzebna do wyłożenia a dla akcjonariuszy większa cena za akcję. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITANET 4,31% 10,90 2022-05-25 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.