Oczywiscie moze byc i 40 malych kupujacych a moze byc i 1 ciezko stwierdzic Pytanie czy mali maja tyle gotowki. Ciezko mi z kolei w taki scenariusz uwierzyc ale moge sie mylic. W kazdym razie pozyjemy zobaczymy ja osobiscie wolabym wyzsza cene za akcje ponad 2 zl i wtedy moge sprzedac. Inaczej pupka zbita i wyjde na 0 albo z lekkim minusem