Z całym szacunkiem dla pomysłu, wykonania, chęci, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że zainteresowanie będzie małe - nie ma najmniejszego sensu budować napięcia, że to będzie WOW premiera. Ot, cenne doświadczenie dla Spółki. Ja osobiście czekam na Bid Wars - tu już powinny być wyciągnięte wnioski po poprzednim DLC.