witaj--- masz racje warto poczekać ja jestem obkupiony po 2,80 zł i czekam --- i wiem że nie strace.
piszą gruby wychodzi ,wywala i --- tylko niech ktoś mi powie " ulica to skupuje wszystko co spada każdą ilosć '' -
Moim skromnym zdaniem jest już mało akcji w obiegu rynkowym --oni to widza poprzez swoich maklerów ,zdołowali cene by płoszyć jeszcze leszcza wystraszonego -- sprubój wystawić swoje akcyjki po cenie aktualnej zobacz jak szybko znikają i nowe od razu są z niższą cenę lecz sztuk do 1k.-- zbierają na pewno teraz może nawet i rodzina zbiera by nie być wykiwanym przez zainteresowanych g.
Pozdrawiam