Dnia 2023-01-23 o godz. 19:24 ~Iwan45100 napisał(a):
> Właśnie nie jestem na haku bo uśrednione mam na 0.11PLN
Chcesz sobie dodac pewnosci siebie ze jestes ubrany czy moze trzesiesz sie ze strachu ze poleci w dol ta wydmuszka i oszukujesz resztki rozumku ???