Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,17 zł , zmiana od tamtej pory: 9,78%

Raport po Q2 2015

Zgłoś do moderatora
Wzrost zysku netto o prawie 17%
Wzrost przychodów o 18%

Jedyne co wygląda gorzej to rachunek przepływów pieniężnych (i tak dużo bardziej pozytywny niż rok temu!) - ale to wynika z inwestycji, co jest oczywiście ZALETĄ a nie wadą. W sumie spółeczka ma 7 mln gotówki więcej niż rok temu.

Perspektywy pozytywne :)
  • Raport po Q2 2015 Autor: jok007

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 0,87% 3,48 2023-12-01 17:02:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.