Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 283,33%
Jak będzie jakikolwiek zysk otrzymamy się 1,50-1,80 i może pójdziemy wreszcie ponad 4.00

Jak będą złe informacje powrót na 1.00

Martwi mnie naprawdę tylko jedno.... spadek przychodów. Coś jest nie tak ta firma powinna mięc przychody x 20 w stosunku do tego c było na debiucie a kurs ponad 10.00 a tutaj są informacje które kazą się zastanowić w którą społka idzie stronę

Bardzo bym chciał żeby nasza firma wreszcie poszła do góry ale jesli raport bedzie fatalny co trzeba się zastanowic jaka czeka przyszłość.... sprzedaż gier ? Tego typu firmy powinny zwiększać przychody ...a unas idzie w drugą stronę.

Trzymam kciuki może jednak ten raport będzie dobry....
  • Raport Autor: ~Raport

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE 1,47% 6,90 2021-06-24 09:45:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.