Wiesz, że za takie coś ktoś kto straci przez ciebie kasę może ciebie zgłosić do knf za oszustwo? Radzę uważać co piszesz. Nie masz akcji to się nie udzielaj. To że chcesz kupić taniej to normalne, ale wpisywanie kłamstw, że masz akcje i piszesz bzdury nie związane z tematem jest karalne. Radzę poczytać, że już kilka osób skazano na grzywny za wypisywanie czegoś takiego tutaj.
Bankructwa nie ma i nie będzie - jeśli zaprzeczasz faktom to jesteś jełop albo oszust. Z dwojga złego nie ma co brać kogoś takiego na poważnie.