Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -31,62%

QUO VADIS ???

Zgłoś do moderatora
Akcjonariusze : Jamstar,stronger,wiwex,instytut….,około35% jeżeli mają jeszcze p.Grendysa,koltep,doman to do 50,5 mało brakuje , może musieli mieć ,lub musieli by mieć ,konkretną propozycję żeby zagłosować nad likwidacją spółki. Propozycja tych uchwał jeszcze raz świadczy o dotychczasowym braku skuteczności w działaniach zarządzających.To gdzie znalazła się spółka w dniu dzisiejszym jest ich zasługą.
  • QUO VADIS ??? Autor: ~ReGe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REGNON 0,00% 0,08 2020-01-22 11:02:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.