Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,20 zł , zmiana od tamtej pory: -39,68%

Quercus - popyt przy ogromnych obrotach

Zgłoś do moderatora
Kurs spółki wzrósł podczas piątkowej sesji o prawie 4%, a co najważniejsze działo się to na bardzo wysokich, dawno niespotykanych obrotach. Jest to 4 odbicie od tworzącej się linii trendu wzrostowego. Wydaje się, że kurs po takim odbiciu powinien dalej wzrastać. Kluczowy opór pojawi się już niebawem. Poziomu 6,50 zł już trzy razy nie udało się pokonać. Tym razem za popytem mogą stać duże obroty. Jeżeli poziom ten pęknie, będzie można myśleć nawet o powrocie na poprzednie szczyty. Szerszą analizę wykonaliśmy 12 grudnia ubiegłego roku.

http://comparic.pl/quercus-qrs-pgnig-pgn-gorace-spolki-dnia/
  • Quercus - popyt przy ogromnych obrotach Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS -0,27% 3,74 2020-08-14 16:35:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.