Forum Giełda +Dodaj wątek

Pytanie to tego kogos od 1400

Zgłoś do moderatora
jezeli czytasz forum to moze sie wypowiesz...co ci to daje ,ze od kilku lat bawisz sie na poziomach 0.9 - 1.5 i wystawisz kilka minut po 9 swoje "pakiety " 1400???? jaki w tym cel widzisz? po co ci to? i a moze w kogo imieniu to robisz? bo jakiegos koknkrentego zarobku to na tym nie masz zeby prawie codziennie wchodzic ze zleceniami - tym bardziej ze tu nie ma plynnosci , nie szkoda ci czasu? nie masz innych zajec czy pomyslow na inwestycje? osobiscie mi to az tak nie przeszkadza tylko sie - pytam po co?????? po co??????
  • Pytanie to tego kogos od 1400 Autor: ~qtosiek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB 3,51% 5,90 2021-06-21 16:19:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.