Forum Giełda +Dodaj wątek

pytanie o Value Lab

Zgłoś do moderatora
Pytanie do Prezesa.

PSF chce opirac swoja nowa strategie o produkty firmy VL, w zwiazku z tym pare pytan.

1. czym zajmuje sie firma VL?
2. Czy produkt QR shoper ma jakis sens - mysli Pan , ze ludzie beda chodzi po sklepie z telefonami i czytac kody? ..... moze to sie sprawdza w japoni w metrze co do europy watpie.
zrobcie jakiego pilota na campusie uniwersyteckim moze zeby sie przekonamy.

3. prezesem jest znowu Pan ktorego bada prokuratura a wielu inwestorow stracilo pianiadze przy aferze alkor-mizar .. jakie interesy Panie Prezesie chcecie robic dalej?

4. czy nie uwaza Pan , ze siedziba spolki wyglada dosc dziwnie?

https://www.google.pl/maps/@52.717433,15.23174,3a,75y,134.93h,76.36t/data=!3m4!1e1!3m2!1s7ebOlN5xJi5VtpZ_9G5bzg!2e0!6m1!1e1
  • pytanie o Value Lab Autor: ~fee

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.