jak tam mistrzunio z twoimi trafieniami ? 115 jako ostatnia deska ratunku wytrzyma w dłuższym terminie he? , czy do twojej nory już światło nie dochodzi.? Widzisz wioskowy leszczu lepiej głupich postów było nie zakładać , bo zostawiłeś namacalne dowody swojej głupoty . Czasem warto się nie odzywać , bo wtedy możesz uchodzić za normalnego.