Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,33 zł , zmiana od tamtej pory: -9,79%

Przyszłość

Zgłoś do moderatora
Krótko wyjaśniam temat hurtowników takich jak Eurocash. Firma działała świetnie w czasach gdy było dużo małych sklepów. Swój towar właśnie tym sklepom sprzedawali. Niestety małe sklepy padły bo zjadła je Żabka, Dino, biedronka i inni. To powoduje, że Eurocash nie ma już zbytu na swoje produkty, rynek przejęli gracze z własnym łańcuchem zaopatrzenia. Zrozumcie lepiej prędzej niż później, że branża Eurocashu nie ma przyszłości. Wie to ich Zarząd ale chce być przy korycie więc czarują, że jakieś frisco srisco uratuje sytuację. Tu jest już po ptokach. Udanej majówki wszystkim
  • Przyszłość Autor: ~Stary_kaczor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROCASH 7,74% 5,71 2026-05-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.