Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,62 zł , zmiana od tamtej pory: -21,58%

Przypomnienie co faktycznie robi spółka - nie dla kolarzy i DT

Zgłoś do moderatora
Dla tych co są tu nowi poniżej profil spółki, najważniejsze jest to że od teraz może ona startować we wszelkich przetargach dla dużych korporacji, instytucji rządowych, sektora utilities etc. Gdzie wcześniej z automatu byli odrzucani ze względu na restrukturyzacje i brak uprawomocnienia układu.

Wg mnie Prezes niedługo ogłosi strategię, najlepiej aby zlikwidował stacjonarne archaiczne sklepy i skupił się na usługach IT. Model banalny sprzęt, licencje wraz z usługami IT za tym idącymi, wiem że taki właśnie set jest najbardziej optymalny dla klienta końcowego (zwłaszcza duze korpo i instutucjo) bo sam w tym siedzę od kilkunastu lat :).

Tu jest prawie 2 mldy z samego handlu, wysarczy pomyśleć aby sobie wyobrazić jaki potencjał został uwolniony w firmie z ugrutowaną markąna rynku od wielu lat - to nie jest firemka za kase z UE.

Oczywscie mamy tu sporo hien DT i kolarzy, ale oni są pięknie temperowani przez niewidzialną rękę, aż miło popatrzeć.

Grupa Komputronik prowadzi działalność na rynku IT. Oferta Grupy adresowana jest do osób fizycznych, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej. Przedmiotem działalności Grupy jest przede wszystkim:

Sprzedaż detaliczna i hurtowa wszystkich, ważniejszych, światowych producentów:
  • ✓ sprzętu komputerowego,
  • ✓ oprogramowania komputerowego,
  • ✓ elektroniki użytkowej,

Świadczenie kompleksowych usług w zakresie:
  • ✓ informatyzacji, w tym wdrażania systemów wspomagających zarządzanie klasy ERP,
  • ✓ tworzenia zindywidualizowanych rozwiązań IT, wspomagających analizy biznesowe,
  • ✓ projektowania systemów oraz oprogramowania na indywidualne zamówienie, o produkcja sprzętu komputerowego, o świadczenie usług serwisowych. 
  • Przypomnienie co faktycznie robi spółka - nie dla kolarzy i DT Autor: ~AdamSmith

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON 4,97% 6,76 2023-03-30 16:49:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.