Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,90 zł , zmiana od tamtej pory: 20,14%

Przychody Wittchena wzrosły o 39% r/r do 79,9 mln zł w III kw. 2021 r.

Zgłoś do moderatora
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Wittchena wyniosły 79,9 mln zł w III kw. 2021 r. i były wyższe o 39% w skali roku, poinformowała spółka.
Przychody ze sprzedaży detalicznej wyniosły 74,5 mln zł w III kw., zaś ze sprzedaży w segmencie B2B wyniosły 5,4 mln zł i były odpowiednio wyższe o 40% r/r i niższe o 50% r/r, podano w komunikacie.
W okresie I-III kw. 2021 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży Wittchena wyniosły 171,6 mln zł i były wyższe o 27% r/r, poinformowała także spółka.
Przychody ze sprzedaży detalicznej wyniosły 158,9 mln zł w okresie I-III kw., zaś ze sprzedaży w segmencie B2B wyniosły 12,6 mln zł i były odpowiednio wyższe o 29% r/r i wyższe o 26% r/r.
Segment detaliczny obejmuje sprzedaż salonów detalicznych, sprzedaż internetową oraz pozostałą sprzedaż detaliczną, zaś segment B2B obejmuje sprzedaż krajową oraz sprzedaż eksportową do firm i klientów korporacyjnych, wyjaśnia spółka.
  • Przychody Wittchena wzrosły o 39% r/r do 79,9 mln zł w III kw. 2021 r. Autor: ~sopel

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WITTCHEN 2,14% 16,70 2022-01-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.