Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,72 zł , zmiana od tamtej pory: 43,82%

Przy takich wskaźnikach KORBA korbankowi się należy...

Zgłoś do moderatora
Można śmiało w tym roku prognozować zysk na akcję w granicach 1,70-1,80 złotego jeśli nic nadzwyczajnego się nie wydarzy.
Ta obecna cena to "żart"?
  • Przy takich wskaźnikach KORBA korbankowi się należy... Autor: ~logicznePrzemyśleni

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KORBANK 1,90% 5,35 2020-11-23 13:36:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.