Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,27 zł , zmiana od tamtej pory: -75,95%

Przekształcenie IPO

Zgłoś do moderatora
Akcjonariusze IOD (IPODS), którego prawie 39 proc. akcji posiada MOV (MOVIEGAMES), zdecydowali o zmianie nazwy Spółki na All Star Games, a także profilu działalności na produkcję i wydawanie gier wideo.  Ponadto ZWZ Spółki wybrało nowy skład Rady Nadzorczej, który w pełni odzwierciedla wejście Spółki do branży gamedev. Nowymi Członkami RN Spółki zostali Mateusz Wcześniak, Artur Pałka, Dariusz Wais, Patryk Jasiński oraz Radosław Miros.
  • Przekształcenie IPO Autor: ~alojzy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR -0,36% 0,55 2022-05-20 16:47:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.