Forum Gospodarka i polityka +Dodaj wątek

Propagandyści uciekają z Rosji

Zgłoś do moderatora
Rosjanie ze „środkowego segmentu” zaczęli otrzymywać wezwania.

Przywódca rosyjskiej grupy Bi-2, Jegor Bortnik , który publicznie potępia inwazję Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, mówił o zbliżającej się mobilizacji w okupowanym kraju.
Na swoim profilu na Instagramie Jegor zamieścił post, w którym pokazał zdjęcie rosyjskiego miasta bombardowanego wezwaniami.
„Już niedługo nadejdzie jesień. Wszyscy moi towarzysze i przyjaciele ze średniego segmentu społecznego otrzymali wczoraj niemal jednocześnie elektroniczne wezwania. Dobrze, że wielu już wyjechało… Dzieci bogaczy nie pójdą służyć. Wy, wasze dzieci i mężowie, ojcowie, a nawet kobiety pójdziecie” – napisał Bortnik.
Poinformował również, że rosyjscy propagandyści Ksenia Sobczak oraz reżyserzy Konstantin Bogomołow i Fiodor Bondarczuk opuścili Federację Rosyjską i obecnie przebywają w Hiszpanii.
http
s://www.i
nstagra
m.com/p/D
NeNYNMiXXu/?u
tm_source=ig_e
mbed
  • Propagandyści uciekają z Rosji Autor: ~anty