Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -45,45%

projekt uchwały

Zgłoś do moderatora
"Nadzwyczajne  Walne   Zgromadzenie   Planet   Soft   S.A   zobowiązuje   akcjonariuszy   Planet   Soft   S.A   do
dostosowania  stanów  posiadania  akcji  na  rachunkach  papierów  wartościowych  i  rachunkach  zbiorczych  ,  w
terminie  do  dnia  referencyjnego,     w  taki  sposób,  aby  liczba  akcji  Spółki  zapisanych  na  nich  w  tym  dniu
stanowił a jedno- lub wielokrotność  liczby 20. "

przy takiej cenie i płynności to niech się sam Prezes dostosowuje

Proponuję taką uchwalę:

Nadzwyczajne  Walne   Zgromadzenie   Planet   Soft   S.A   zobowiązuje  Prezesa   Planet   Soft   S.A  Pana Huberta Wochyńskiego  do nabycia akcji Planet Soft S.A w drodze umowy cywilno-prawnej po cenie otwarcia z dnia debiutu,  w
terminie  do  dnia  referencyjnego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.