Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,44 zł , zmiana od tamtej pory: 86,86%
Dnia 2020-12-07 o godz. 09:43 ~Tak napisał(a):
> Nawet nie ma jak uciec z tego śmiecia.
> > Tak sobie zasłużyli że nikt tego nie tyka!

Rzeczywiście , nawet nie ma jak wyjść bez obniżenia kursu, obroty mizerne, po prostu kiszenie.
Możliwości są 2
1) kiszenie w okolicach 2.4-2,5
2) gwałtowny skok do 3,1-3,2 i dalej kiszenie
pytanie czy warto tutaj czekać na skok bo może nastąpić za tydzień jak i za 5 miesięcy a gdzie indziej pociągi odjeżdżają

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRG 0,44% 4,55 2025-10-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.