Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,45 zł , zmiana od tamtej pory: 36,55%

Profesjonalny dokarmiacz

Zgłoś do moderatora
Na spółce działa profesjonalny dokarmiacz leszcza:
1. Sypie małymi pakietami
2. Po sypaniu chowa swoje zlecenia i podbiera dwie akcje z prawej podbijając kurs
3. Jak ktoś weźmie od niego z prawej, to za chwilę uzupełnia arkusz o taką samą liczbę akcji.
4. Manewruje zleceniami sprzedaży ciągle ustawiając się przed kimś

Z takim profesjonalnym dokarmiaczem jeszcze długo będzie się tutaj kisić jak ogórki w pijalni piwa i wódki. Ciekawe ile jeszcze tego ma...
  • Profesjonalny dokarmiacz Autor: ~ugotowany_meksykanin

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEXPOLSKA -1,00% 1,98 2021-07-28 15:02:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.