Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  310,60 zł , zmiana od tamtej pory: -6,95%

problem z hasem

Zgłoś do moderatora
Mam problem z zalogowaniem się do serwisu maklerskiego. Po wylogowaniu z serwisu wpisuję aktualne hasło, które system traktuje jako niewłaściwe. W tej sytuacji wybieram opcję "zapomniałem hasła" i posługując się NIK-iem, PUK-iem i nowym tymczasowym hasałem otrzymywanym przez SMS, ponownie zmieniam hasło, wylogowuję się ... i to samo od nowa: hasło jest niewłaściwe. O mojej pomyłce nie ma mowy - zawsze wpisuję aktualne hasło. Prosiłem o szybkie rozwiązanie mojego problemu, ale jak na razie bez odzewu z Santandera.
  • problem z hasem Autor: ~zjadacz-dywidend

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANPL 0,77% 289,00 2020-01-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.