Forum Forex +Dodaj wątek

problem z Euro

Zgłoś do moderatora
Kurcze wysłałem kasę PLN do kantoru i wybrałem złe konto zamiast złotowe wybrałem EURO, mbank przeliczył mi po kursie ok 4,52 zł - doradźcie czekać aż się złotówka osłabi o ile jest taka możliwośc czy już pchnąć ze startą? pieniądze mogą leżec i czekać nie spieszy się
  • problem z Euro Autor: ~alli