Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  79,50 zł , zmiana od tamtej pory: 35,60%

problem z biomasa CEZ w Chorzowie

Zgłoś do moderatora
Narastający konflikt CEZu z mieszkańcami + info z tego co mówi viceprezydent Chorzowa między wierszami, to próbują sprzedać elektrownię na Śląsku. Czy ktoś wie jakie wyniki ma zakład w Chorzowie i czy potencjalnie miałby duży wpływ na wyniki w Polsce?
link 
  • problem z biomasa CEZ w Chorzowie Autor: ~kuki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ 0,75% 107,80 2021-08-02 16:35:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.