Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,41 zł , zmiana od tamtej pory: -56,03%

Prima Moda - ceikawa analiza

Zgłoś do moderatora
Spojrzenie z dalszej perspektywy na losy spółki to zdecydowany trend spadkowy trwający już ponad 4 lata. Na wykresie widać około 2 letni fragment trendu, który porusza się w ramach kanału spadkowego. Kluczowe obecnie wsparcie to obszar między 1,30 a 1,36 zł. Jeżeli poziom ten upadnie to zgodnie z szerszą tendencją cena powinna spadać w kierunku ostatnich dołków w rejonie 1 zł. Na dzień dzisiejszy wydaje się, że to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz, choć wsparcie nadal się trzyma.  Czytaj całość. 
  • Prima Moda - ceikawa analiza Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 2,48% 0,62 2020-04-03 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.