Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,62 zł , zmiana od tamtej pory: -10,40%

Prezes Premium Fund dla BI

Zgłoś do moderatora
W wywiadzie dla BI: link  Prezes opowiada dlaczego poszli w crowdfunding, dla inwestorów giełdowych niewiele nowych informacji, bo wszystko muszą puszczać przecież przez raporty, ale może warto kilka stów zostawić w tej zbiórce i mieć dostęp do forum, na którym będzie można testować nowe gierki i wiedzieć kiedy będą premiery, a co za tym idzie kiedy akcje będą się wzmacniać.

Na jakie zyski mogą liczyć inwestorzy?
- To jest pytanie, na które nie mogę odpowiedzieć opierając się na konkretnych liczbach, ponieważ nie publikujemy prognoz finansowych. W najbliższych latach generowane zyski będziemy przeznaczać na kolejne inwestycje, których celem jest wzrost wartości spółki dla inwestorów. Podejmując decyzję o inwestycji , inwestor oczywiście powinien przeanalizować ryzyka, opisane w dokumencie informacyjnym. Jednocześnie przejrzeć, co się pisze o rynku gamingowym, szczególnie w kontekście obecnej sytuacji światowej i we własnym zakresie ocenić, czy może ona wywrzeć wpływ na naszą branżę. Warto popatrzeć na to, jak największe podmioty funkcjonują, co piszą w swoich strategiach. Warto też popatrzeć na sam rynek gamingowy, jak wiele jest kategorii, w których są tytuły z sukcesami. I tutaj postawię kropkę. Jest wiele szans, wiele ryzyk, jak na każdym rynku.

  • Prezes Premium Fund dla BI Autor: ~Autorka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OXYGEN -2,44% 0,56 2022-01-21 15:54:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.